top of page

Pracuję w bankowości od 2005 roku. Dobry fundament do działania w tej branży dało mi ukończenie studiów na Akademii Ekonomicznej (obecny Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu. W trakcie pracy w bankowości przeszedłem wszystkie etapy rozwoju od szeregowego opiekuna klienta do dyrektora największego oddziału jednego z banków w Poznaniu. Wspinając się po szczeblach kariery, nauczyłem się  wielu przydatnych umiejętności i zdobyłem cenne doświadczenie zawodowe. Od 2016 roku działam jako niezależny ekspert finansowy w Grupie ANG.

Najważniejsza w moim życiu jest rodzina - żona i córeczka. Dają mi cel i radość w życiu ale także wielkie wsparcie. W wolnych chwilach poświęcam się mojej pasji - motocyklom. Jestem stałym bywalcem motocyklowego toru wyścigowego Tor Poznań. 

Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem jako osoba prywatna, pomogę pozyskać Ci takie produkty bankowe jak kredyt hipoteczny albo kredyt gotówkowy. Doradzam także przedsiębiorstwom, więc jeśli prowadzisz biznes przeanalizuję potrzeby firmy i pozyskam dla Twojego przedsiębiorstwa optymalną formę finansowania jak np kredyt inwestycyjny, obrotowy, leasing, faktoring czy finansowanie pozabankowe.

W codziennym działaniu kieruję się moją główną cechą – empatią. Pozwala mi to wczuć się w Twoją sytuację i dobrać optymalne rozwiązanie.

0044.JPG

Poznajmy się

bottom of page