top of page

Moi partnerzy biznesowi

Poznajcie na kim polegam i z kim działam.

logo klimaty małe.jpg

Grupa ANG S.A. to ogólnopolska firma pośrednictwa finansowego, marka profesjonalistek i profesjonalistów z branży finansowej. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. Mamy na względzie przede wszystkim Twoje dobro, bo podział na dobro i zło ma dla nas fundamentalne znaczenie.

W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Ci coś, czego nie potrzebujesz, na co Cię nie stać, czego nie rozumiesz i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi spółdzielcy i eksperci, nie muszą stosować misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

tło fb_aktualne.jpeg

Zajmujemy się sprzedażą i najmem nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Specjalizujemy się w obsłudze dzielnic: Grunwald, Wilda , Jeżyce i Łazarz. Kochamy piękne wnętrza z duszą i z powodzeniem stosujemy home-staging w naszych ofertach. Potrafimy wyczarować coś z niczego. Sprawimy, że Twoja nieruchomość wyróżni się na rynku. Pracujemy z pasją      i chcemy być Twoim biurem na wyłączność.

Chcemy "odczarować" panujące negatywne opinie o grupie zawodowej pośredników nieruchomości, dlatego na każdym kroku dbamy o to żebyś poczuł jakość naszych usług.

 

Chcesz poczuć komfort pracy z zaangażowanym pośrednikiem? Dobrze trafiłeś! Będzie solidnie i po poznańsku, a do tego  z włoską duszą.

paula.jpg
bottom of page